قوانین و مقررات

لطفاً موارد زیر را ، جهت استفاده بهینه از خدمات ارسال آنلاین باکس گل و هدیه لتوس به دقت ملاحظه و مطالعه بفرمایید. ورود کاربران به وب سایت لتوس در هنگام ثبت سفارش آنلاین خود ، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس و خدمات ارسال آنلاین وب سایت لتوس است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به منزله پذیرفتن تمام و کمال کلیه شرایط و قوانین لتوس از سوی شما عزیزان می باشد . همچنین لازم به ذکر است که شرایط و قوانین ذکر شده ، جایگزین تمام توافقهای قبلی محسوب می گردد.

 

 • قوانین عمومی

  قابل توجه کاربران گرامی ، که کلیه فرآیند های وب سایت سفارش آنلاین گل و هدیه لتوس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند . در صورتی که در قوانین درج شده ، روال و سرویسهای لتوس تغییراتی در آینده ایجاد گردد ، در همین صفحه انتشار و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت لتوس به معنی پذیرش هرگونه تغییرات خواهد بود .

 • تعریف مشتری یا سفارش دهنده

  مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق می گردد که جهت استفاده از خدمات سفارش گل و هدیه آنلاین لتوس در سایت ثبت نام به عمل آورد .

 • ارتباطات الکترونیکی لتوس با کاربران سایت

  وب سایت خرید آنلاین گل و هدیه لتوس ، به مشتریانی که در سایت خود جهت خرید آنلاین ثبت نام به عمل آورند ، نامه الکترونیکی حاوی فاکتور خرید از سایت را به پست الکترونیکی وارد شده از طرف کاربر در هنگام ثبت نام ارسال خواهد نمود .
  همچنین تنها اطلاعاتی که کاربر در هنگام ثبت نام در سایت وارد میکند ، ملاک مکاتبات و تماس ها جهت هماهنگی و ارسال مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 • سیاستهای رعایت حریم شخصی

  لتوس تمام تلاش خود در جهت حفظ و نگهداری از اطلاعات کاربران گرامی که در وب سایت ثبت نام نموده اند را به عمل خواهد آورد .
  تمامی محتوای در دسترس از طریق وب سایت خرید و ارسال آنلاین گل و هدیه لتوس اعم از تصاویر ، نشان ها ، متون ، موارد قابل دانلود و کپی ، اسکریپت ها ، علائم تجاری ثبت شده در لتوس در انحصار این سایت بوده و هرگونه سوء استفاده با اهداف تجاری ، شامل پیگرد قانونی خواهد بود. تمامی مسئولیت فعالیت هایی که کاربران تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام بپذیرد به عهده کاربران می باشد .

 • ثبت، پردازش و ارسال سفارش

  تمامی سفارشات ثبت شده در وب سایت لتوس همراه با شماره سفارش بوده و فاکتور تایید خرید آن به صورت پست الکترونیکی به کاربر مورد نظر ارسال خواهد گشت .
  لتوس همواره در تحویل و ارسال گل و هدایا ، نهایت دقت و تلاش را انجام می دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در لتوس به اتمام برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا برگرداندن مبلغ سفارش برای لتوس محفوظ است و یا مشتری میتواند به جای محصول به اتمام رسیده ، محصول دیگری را جایگزین آن کند.
  در صورت پیشامد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید همانند پایان موجودی محصول و یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
  لتوس می تواند بدون اطلاع قبلی ، دریافت سفارشات جدید و فروش خود را متوقف نموده اما کلیه سفارشات ثبت شده از قبل توقف سرویس خود را ارسال خواهد نمود . حق متوقف کردن محصولات به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای سایت خرید آنلاین گل و هدیه لتوس محفوظ می باشد .
  در صورت درج قیمت های نا مرتبط محصولات در سایت ، لتوس می تواند سفارش مورد نظر را کنسل و جهت استرداد مبلغ سفارش به مشتری ، اقدامات لازم را به عمل آورد .
  کاربران موظف هستند که به هنگام درج اطلاعات در بخش ثبت سفارش سایت ، داده ها ی خواسته شده را به طور صحیح و خوانا وارد کنند و در صورت عدم ورود اطلاعات صحیح از طرف کاربر ، پیگیری و تحویل کالا از جانب ایشان امکان پذیر نخواهد بود .

 • خسارت در هنگام حمل و نقل

  لتوس همواره تمام تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود برسد.
  ما ، طراوت و تازگی گل های تحویل شده و سلامت صحت سایر کالا ها و نشاندن لبخند بر چهره مخاطب شما را به صورت ۱۰۰% گارانتی میکنیم . در صورتی که رضایت شما به هر دلیلی جلب نشد ، محصول شما تعویض یا مبلغ سفارش بطور کامل به شما بازمیگردد .

 • نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

  کاربران عزیز می توانند هر گونه نقد ، نظر ، پیشنهاد و سایر موارد را از طریق لینک تماس با و با وارد نمودن نام ، پست الکترونیکی و متن مورد نظر خود ، برای وب سایت لتوس ارسال فرمایید .

 • نمایندگی

  وب سایت ارسال آنلاین گل و هدیه لتوس در هیچ یک از مناطق ‏‌کشور نمایندگی فروش ، عرضه و یا خدمات پس از فروش ندارد و تمامی سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌ های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی سایت پردازش می ‏گردد . لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این موارد ، مراتب را جهت پیگرد قانونی به بخش پشتیبانی سایت لتوس اطلاع دهید.